Jak zamawiać na Aliexpress?

Aliexpress jest chińskim portalem, działającym podobnie do polskiego Allegro. Można na nim wyszukać wiele potrzebnych i ciekawych przedmiotów do kupienia za naprawdę niewielkie pieniądze. To, co wyróżnia to miejsce na plus to bez wątpienia darmowa lub prawie darmowa dostawa do każdego miejsca na świecie. Nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na przesyłkę, co zdecydowanie zachęca do zakupów. Wielu zastanawia się nad tym, jak kupować na Aliexpress? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne zadanie!

Rejestracja na portalu Aliexpress

Jeżeli także zastanawiasz się, jak kupować na Aliexpress, to wiedz, że pierwszą rzeczą jaką musisz wykonać to rejestracja na portalu. Wystarczy, że klikniesz na stronie głównej przycisk „przyłącz się”, który znajduje się po prawej stronie wyszukiwarki, a strona przekieruje cię bezpośrednio do formularza rejestracyjnego. Po rejestracji przychodzi czas na zakupy! Tak, wystarczy że będziesz chciał sfinalizować zakupy na portalu Aliexpress, a zostaniesz zapytany o informacje dotyczące adresu wysyłki oraz metody płatności. Informacje te zostaną zapisane na twoim koncie Aliexpress, dzięki czemu nie będziesz musiał wpisywać ich za każdym razem podczas robienia zakupów.

Po sfinalizowaniu i zapłaceniu za zakupy przychodzi czas na czekanie na przesyłkę. Na portalu Aliexpress ochrona zakupów trwa 60 dni od daty wysłania przesyłki. Gdyby po tym czasie przesyłka nie doszła, można otworzyć spór i zażądać częściowej lub całkowitej refundacji kosztów. Jak więc widać, zamawianie na Aliexpress jest niezwykle proste i bezpieczne!