„Znaki” serial kryminalny – gdzie można go obejrzeć?

„Znaki” to stosunkowo nowy, bo powstały zaledwie dwa lata temu serial, który jednak cieszy się ogromną, regularnie rosnącą popularnością wśród miłośników filmów kryminalnych. Ta polska produkcja doczekała się dwóch sezonów. Gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki? O czym w ogóle opowiada „Znaki” serial?

„Znaki” serial odcinki – fabuła

Akcja obu sezonów serialu toczy się w czasach współczesnych w Sowich Dołach – fikcyjnej miejscowości zlokalizowanej w polskich Górach Sowich. Wiele lat temu zamordowano w niej studentkę. Choć sprawa była bardzo głośna i „żyła” nią niemal cała Polska, a do jej rozwiązania przydzielono najlepszych policjantów, to nie udało się schwytać mordercy. Obecnie również doszło do zabójstwa. Nad jeziorem obok lokalnej kopalni znaleziono ciało młodej kobiety. Rozwikłanie zagadki morderstwa powierzono komisarzowi Michałowi Treli, czyli nowemu komendantowi miejscowego posterunku policji. W trakcie prowadzonego przez niego śledztwa pojawiają się wątki sprzed lat. Czy komisarzowi uda się rozwikłać sprawę? Czy współczesne zabójstwo ma coś wspólnego ze sprawą zabitej wcześniej ofiary? O tym można przekonać się, oglądając „Znaki” serial. Odcinki są dostępne w telewizji naziemnej, jednakże wybierając tę formę oglądania, należy liczyć się z koniecznością długiego oczekiwania na kolejny epizod. Dlatego też prawdziwym miłośnikom seriali zainteresowanym obejrzeniem wszystkich odcinków w krótkim czasie, poleca się telewizję internetową.

„Znaki” serial w telewizji internetowej

Legalna telewizja internetowa, taka jak IPLA, zawiera wszystkie epizody serialu „Znaki”. To pozwala na obejrzenie od razu kilku odcinków serialu, zamiast tygodniowego oczekiwania na kolejny epizod albo jeszcze dłuższego czekania na start kolejnego sezonu. Ze względu na to, że na platformie dostępne są wszystkie odcinki, widz nie musi się obawiać, że z różnych przyczyn, np. pilnego wyjazdu, nie obejrzy któregoś z nich, jak to może zdarzyć się w przypadku oglądania zwykłej telewizji. Ponadto wybierając TV online, można mieć gwarancję najlepszej jakości dźwięku i obrazu wszystkich epizodów. Nie trzeba się więc obawiać, że np. obraz będzie rozmazany a dialogi trudne do usłyszenia, jak to bardzo często dzieje się w przypadku np. nielegalnego oglądania seriali na różnych portalach internetowych. Warto również podkreślić, że oglądanie serialu w telewizji IPLA jest w pełni zgodne z prawem.

Dużą zaletą tej formy oglądania jest możliwość zatrzymania, przewinięcia do przodu albo cofnięcia odcinka do wybranej sceny. Dzięki temu nawet w sytuacji, gdy np. coś chwilowo odwróci uwagę oglądającego od ekranu, można z łatwością przewinąć serial o kilka chwil, aby jeszcze raz dokładnie obejrzeć dany fragment. Warto też podkreślić, że TV online IPLA można oglądać na różnych urządzeniach, nie tylko na telewizorze. Jest to bardzo istotne, ponieważ nie wszyscy posiadają w domy telewizory. Dzięki możliwości oglądania tej internetowej telewizji na laptopie, komputerze, tablecie albo smartfonie jest ona dostępna niemal dla każdego.