“Włoskie wakacje” – już w legalnej TV internetowej!

“Włoskie wakacje” to obraz z 2020 roku, w którym Liam Neeson po raz kolejny pokazuje, że świetnie odnajduje się nie tylko w roli twardzieli. Nie jest to film akcji, lecz komediodramat, który przenosi widzów do włoskiej Toskanii. Uwodzi malowniczymi widokami, informacjami o kuchni i kulturze. Niemal czuć smak niektórych dań i ma się ochotę odwiedzić Włochy! To film dla całej rodziny, który pozwala docenić piękno życia. Gdzie można go obejrzeć? Co warto o nim wiedzieć?

tablet photo

“Włoskie wakacje” – informacje o filmie

“Włoskie wakacje” to film produkcji brytyjsko-włoskiej z 2020 roku. Reżyserem i scenarzystą jest James D’Arcy – znakomity aktor angielski. Obraz porusza ważne tematy, jak przemijanie i zaczynanie wszystkiego od początku. Daje jednak nadzieję na lepszą przyszłość, więc po seansie wszyscy poczują się znacznie lepiej. Gwiazdą filmu jest Liam Neeson, znany głównie z filmów akcji, a we “Włoskich wakacjach” odgrywający rolę ekscentrycznego malarza – niegdyś odnoszącego spore sukcesy. Mężczyzna żyje przeszłością, a jego relacje z synem są dość trudne. Gdy Jack (w tej roli Micheál Richardson, który naprawdę jest synem Liama Neesona) potrzebuje pieniędzy, wpada na pomysł, by sprzedać rodzinny dom w Toskanii. Mężczyźni opuszczają więc Londyn, by po dotarciu do Włoch zdać sobie sprawę, że piękna niegdyś willa jest teraz ruiną. Sprzedaż nie będzie możliwa bez solidnego remontu, w czym na szczęście chcą pomóc sąsiedzi. Ten dodatkowy czas, spędzony przymusowo w Toskanii, pozwoli im na nowo odnaleźć siebie.

“Włoskie wakacje” – informacje o emisji

We “Włoskich wakacjach” można się zakochać, ponieważ to film urokliwy, z przesłaniem. Jest to komediodramat, a więc z elementami śmiesznymi i bardziej melancholijnymi, wzruszającymi scenami. Z uwagi na temat wiodący wpływa pozytywnie na widzów. Pozwala uwierzyć w lepsze jutro. Spora w tym zasługa wspaniałych widoków – choćby dla nich warto go zobaczyć! Malownicza Toskania bywała już tłem dla wielu filmów, a w tym obrazie jej piękno jest naprawdę wyeksponowane. “Włoskie wakacje” są już emitowane w legalnej telewizji internetowej. To świetna okazja, by zobaczyć obraz – w dodatku ciesząc się olbrzymim komfortem, bo TV online pozwala włączyć wybrany tytuł w dowolnej chwili. Zawsze wtedy, gdy tylko ma się na to ochotę i czas! Jest to naprawdę bardzo proste i z pewnością nikt nie będzie miał z tym najmniejszego problemu. Każda zainteresowana osoba z dostępem do internetu może więc obejrzeć film i wyrobić sobie na jego temat własną opinię. Zdecydowanie warto!