“Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej

Odmianą telewizji, która funkcjonuje poza tradycyjnymi kanałami dystrybucji, jest telewizja internetowa. Zdobywa ona coraz więcej zwolenników, jako że uniezależnia widza od wybierania treści wyłącznie spośród tych oferowanych w danej chwili przez poszczególne stacje telewizyjne. Nie trzeba już oglądać tego, co jest akurat pokazywane i o tej godzinie, o której następuje emisja, chyba że mamy do czynienia z premierą. Telewizja internetowa posiada zawsze obszerną bazę dostępnych tytułów, więc jest w czym wybierać i zawsze jest co oglądać! Wśród propozycji jest “Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” – film polski z 2019 roku, będący kontynuacją kultowego “Kogla Mogla”.

telewizor photo

“Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej

“Kogel Mogel 3” to film, który miał swoją premierę 25 stycznia 2019 roku. To komedia obyczajowa w reżyserii Kordiana Piwowarskiego, do której scenariusz napisała Ilona Łepkowska. Film jest trzecią częścią serii. Część pierwsza to “Kogel Mogel” z 1988 roku i “Galimatias, czyli “Kogel Mogel 2” z 1989 roku. W telewizji internetowej można już oglądać trzecią część serii, opowiadającej o dalszych losach Kasi Solskiej (po mężu Zawada), jej rodziny oraz państwa Wolańskich. W tej części poznajemy również syna Kasi, Marcina oraz dzieci Wolańskich, Agnieszkę i Piotra (słynny Piotruś z poprzednich części, którym opiekowała się Kasia). “Kogel Mogel 3” jest pełen zabawnych zwrotów akcji i przede wszystkim wyjaśnia wiele wątków, pokazując co było dalej. Jest to na pewno film dla fanów serii, ale również dla widzów, którzy nie mieli okazji oglądać żadnej z poprzednich części. To propozycja nie tylko dla starszych, lecz i młodszych, których na pewno zaciekawią losy młodych bohaterów. “Kogel Mogel 3” jest w tej chwili dostępny w telewizji internetowej. Kto nie miał więc możliwości obejrzenia obrazu w kinie, albo pragnie sobie przypomnieć najlepsze sceny, może znaleźć film online. 

Co warto wiedzieć o telewizji internetowej?

Telewizja internetowa jest w tej chwili niezwykle ceniona i śmiało może konkurować z tradycyjną telewizją. Do działania wykorzystuje mechanizmy, które obowiązują w internecie. Ma przy tym mnóstwo zalet, które sprawiają, że góruje nad telewizją naziemną, satelitarną czy kablową. Przede wszystkim by obejrzeć jakiś konkretny film nie trzeba czekać na jego emisję. Można włączyć go w dowolnym momencie i to niekoniecznie będąc w domu, ale również na zewnątrz – dostęp do telewizji internetowej jest możliwy również z takich sprzętów jak laptop, smartfon czy tablet. Wybór dostępnych filmów i programów jest również bardzo duży, a bazy są stale aktualizowane. W wielu sytuacjach internauci mają też możliwość obejrzeć coś jako pierwsi. Warto wykupić pakiet do TV online, dający nieograniczony dostęp do wszystkich filmów. Pewne obrazy w niektórych serwisach dostępne są też za darmo, jednak nie wszystkie. Jeśli ktoś chce obejrzeć film “Kogel Mogel 3“, również ma taką możliwość w internecie – właśnie na stronie telewizji internetowej.